Back To Top

Günün en iğrenç olayında sapık imam tutuklandı!

Günün en iğrenç olayında sapık imam tutuklandı!

 - 3 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -26.2.2016
Günün en iğrenç olayında sapık imam tutuklandı!
- A +

Düzce'de yaşan günün en iğrenç olayında, " imam bunu yaparsa cemaat şaşar " dedirtti..

 Düzce’de 14 yaşındaki ortaokul öğrencisi bir kız çocuğu cinsel istismara uğradı. Bu iğrenç olayı gerçekleştiren kişinin ise köy imamı olduğu iddia edildi.

 

BİR UTANÇ HABERİ DAHA!

 

Geçtiğimiz günlerde Akçakoca’da 15 yaşındaki bir kızın cinsel istismara uğrayarak, fuhuşa zorlandığı Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yaptığı yazılı açıklama ile ortaya çıkmıştı. 4 kişinin tutuklandığı O korkunç haberin üzerinden çok geçmeden yine 14 yaşındaki bir kız çocuğunun cinsel istismara uğradığı iddia edildi. 

 

Videoya kaydetmiş!

 

Köy imamı H.A iddiaya göre ortaokul öğrencisi 14 yaşındaki bir kız çocuğuna arabada cinsel istismarda bulundu. Küçük kızın video görüntülerini kaydeden köy imamının o görüntüleri taşınabilir belleğe yüklediği öne sürüldü.  Mide bulandırıcı olay ise iddiaya göre köy imamının taşınabilir belleği düşürmesiyle ortaya çıktı. Köy halkından birinin tesadüfen bulduğu taşınabilir bellekteki görüntüleri izlemesiyle cinsel istismar olayını da gün yüzüne çıkardı.

 

Hemen jandarmaya haber verilmesiyle gözaltına alınan köy imamının çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildiği öğrenildi.

 

Kaynak: Öncü TV

Yorumlar

Yorumlar
Evet merakla bekliyorum hakettigi cezayi aldi mi acaba bu sapik hasan aksoy yoksa hala bi yerlerde insanlara imamlik mi yapiyor lutfen kamuoyuna bilgi verilsin
Ayse 31.12.2016 - 11:55:25
Bu sapik hasan aksoy u disari salmayip icerde Icabina baksinlar igrenc yaratik bunlar hakettigi cezayi cekse bi daha kimse bu ahlaksizliga tesebbus bile edemez
cavit 27.2.2016 - 22:19:41
Beş vakit Namaz, Boş Vakit Tecavüz, Diyanetin kafası artık cinsellik oldu.