Back To Top

300 yataklıda son viraj

300 yataklıda son viraj

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -15.2.2016
300 yataklıda son viraj
- A +

Aziziye Mahallesi’nde yapımına devam edilen ve açılamadığı için tepkilere neden olan 300 yataklı devlet hastanesinin bir an önce hizmete açılması amacı ile hastanede olağanüstü bir toplantı düzenlendi.

Aziziye Mahallesi’nde yapımına devam edilen ve açılamadığı için tepkilere neden olan 300 yataklı devlet hastanesinin bir an önce hizmete açılması amacı ile hastanede olağanüstü bir toplantı düzenlendi. Toplantıda hastanenin yapım işini yüklenen şirket sahibinin işlerini önümüzde ki 2 ay içerisinde tamamlaması ve teslim yapması istendi.

 AK Parti Düzce Milletvekili Faruk Özlü, Aziziye Mahallesi’nde yapımına devam edilen 300 yataklı devlet hastanesinin bir an önce açılması için bir toplantı düzenledi. Toplantıya Düzce Milletvekili Faruk Özlü’nün yanı sıra AK Parti Düzce Milletvekilleri Fevai Arslan ve Ayşe Keşir, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, İl Sağlık Müdürü Dr. Mahir Arslan, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.Ahmet Zengin ve hastanenin yapım işini yüklenen firmanın temsilcisi Selahattin Çalpan katıldı. Yaklaşık 1 saat süren toplantı basına kapalı yapılırken, içeride hastanenin en kısa zamanda açılması için yüklenici firmanın daha hızlı çalışması gerektiği dile getirildi.

Toplantı sonrasında açıklama yapan Milletvekili Faruk Özlü, “Biliyorsunuz hastane inşaatı uzun zamandır sürüyor.  Sadece yüzde 1.8’lik kısmı bitmedi. Bu TOKİ şartlarında bitti demektir. İşlemleri hızlandırmak amacı ile bir toplantı yaptık. Verimli geçti. İl Sağlık Müdürü ve Hastane Başhekimi bir heyet oluşturdu ve heyet müteahhitle birlikte kabul işlemlerine başlayacak. Ben tarih vermek istemiyorum ama en kısa sürede işi bitireceğiz. Önümüzde ki günlerde eşyaların taşınmasına başlanacak. Önümüzde ki 1-2 ay içerisinde bu iş bitecek” dedi.  

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.