Back To Top
Düzceli oyuncu fenomen oldu

Düzceli oyuncu fenomen oldu

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -8.1.2016
Düzceli oyuncu fenomen oldu
- A +

Sarayyeri Mahallesinde ailesinin yanına hemen hemen her hafta sonu gelen Kanbolat Görkem Arslan,

 Sarayyeri Mahallesinde ailesinin yanına hemen hemen her hafta sonu gelen Kanbolat Görkem Arslan, Kanal D’de reyting rekorları kıran Poyraz Karayel dizisinde Sefer karakterinde oynuyor.

 

Daha önce bir çok dizi ve filmde yer alan Kanbolat Görkem Arslan, şu sıralar reyting rekorlarını alt üst eden Kanal D’nin sevilen dizisi Poyraz Karayel’de sefer karakterini canlandırıyor.

 

 

Düzce’ye her hafta sonu gelmeye çalışan Arslan, ailesini ve sevenlerini ise unutmamaya çalışıyor.  4 Kasım 1980 Düzce doğumlu, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunu olup dizide Sefer karakterini canlandıran Arslan, Bahri babanın (Musa Uzunlar) sağ koludur.

 

Dizide bir avukatı canlandıran Sema’ya (Emel Gölgeçen) aşık olan Sefer, Sema’nın kendisine ilgisizliğinden ötürü bir çıkmaza girmiştir. Heyecanla seyrini devam ettiren dizinin ilerleyen bölümlerinde neler olacak tüm izleyenler tarafından merakla bekleniyor.

 

 

Hangi dizilerde rol aldı?

 

Çemberimde Gül Oya, Kırık Kanatlar gibi dizilerde yer almış oyuncunun yıldızı Hatırla Sevgili dizisinde Mahir Çayan karakterini canlandırmasıyla parlayıp, herkes tarafından tanınan biri haline geldi. Ardından başarılı oyuncu Kanbolat Görkem Arslan, Ayrılık, Daire, Yer Gök Aşk, Tatar Ramazan, Yuva gibi çeşitli dizi ve sinema filmlerinde rol aldı. 

 

Yorumlar

Yorumlar
Bekir çakır 13.5.2016 - 21:43:17
Bizim abimiz DÜZCE
yeni