Back To Top

Haberler

MHP Bayramlaşmasında BİRLİK mesajı
MHP Bayramlaşmasında BİRLİK mesajı
 Gençlik Kolları  Başkanı Güner’den Bayram Mesajı
Gençlik Kolları Başkanı Güner’den Bayram Mesajı
Akçakoca Belediyesinden 1000 kişilik iftar sofrası...
Akçakoca Belediyesinden 1000 kişilik iftar sofrası... Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Akçakoca belediyesi tarafından düzenlenen ve 1000 kişinin yer aldığı İftar programına katıldı.
Bakan Özlü, sanayi kuruluşlarına müjde verdi
Bakan Özlü, sanayi kuruluşlarına müjde verdi Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, sanayi kuruluşlarına Akçakoca'dan müjde verdi.
ÜLKÜCÜLER RABİA HEYKELİNİ BAYRAKLA KAPATTI
ÜLKÜCÜLER RABİA HEYKELİNİ BAYRAKLA KAPATTI
CHP ADALET ÇADIRI AÇTI
CHP ADALET ÇADIRI AÇTI Düzce CHP İl Teşkilatı Genel Başkan Kemal Kılıçfaroğlu’na destek amacıyla Adalet Çadırı açtı. İl Başkanı Zekeriya Tozan, parti ayrımı yapmaksızın Düzcelileri ve STK’ları yürüyüşe katılmaya davet etti.
Akçakoca CHP’den 'Adalet Yürüyüşüne 'Destek
Akçakoca CHP’den 'Adalet Yürüyüşüne 'Destek Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı ‘Adalet Yürüyüşü’ne Akçakoca’dan destek geldi.
 AK Parti'de Değişim Başlıyor
AK Parti'de Değişim Başlıyor AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, ilçe ve ilçe teşkilatlarındaki değişimin 15 gün içerisinde başlayacağını belirtti.
Türkçe isim kullanmayanlara ek vergi geliyor
Türkçe isim kullanmayanlara ek vergi geliyor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, stadlar için kullanılan “arena” kelimesini örnek göstererek verdiği, Türkçe kelimeler kullanılması talimatı üzerine harekete geçildi. Bakanlıklar ve kamu kurumlarının kullandığı resmi tabelalar için yeni standartlar belirlenmesi amacıyla Türk Standartları Enstitüsü (TSE) çalışma başlattı.
Bakan Özlü'nün kızı mezun oldu!
Bakan Özlü'nün kızı mezun oldu!
 CHP İftar programı iptal
CHP İftar programı iptal
Yaşar Yakış: Berberoğlu’nun yaptığı devlet sırrının ifşası değil
Yaşar Yakış: Berberoğlu’nun yaptığı devlet sırrının ifşası değil Eski Dışişleri Bakanı Yaşar Yakış’a göre Kürt sorununun çözümü için Suriyeli Kürtlerle anlaşılmalı ve Dolmabahçe masasına geri dönülmeli.
MHP il iftarına yoğun katılım VİDEO HABER
MHP il iftarına yoğun katılım VİDEO HABER Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından iftar programı düzenlendi.
Keskin o paylaşıma sert tepki gösterdi
Keskin o paylaşıma sert tepki gösterdi
Kılıçdaroğlu bayramda Düzce'de
Kılıçdaroğlu bayramda Düzce'de Ankara Güvenpark'tan Maltepe Cezaevine ADALET yürüyüşü başlatan CHP lideri Kııçdaroğlu, Düzce'yi 3 günde geçecek...
Bu fotoğraftan sonra gözaltına alındı
Bu fotoğraftan sonra gözaltına alındı "Vur de vuralım, öl de ölelim. Reis meydanlar boş değil, emrin yeter" notuyla sosyal medya hesabında paylaştı. Fotoğraf sonrası savcılık soruşturma başlattı.
Seçim kanunu değişiyor... Dar veya daraltılmış bölge
Seçim kanunu değişiyor... Dar veya daraltılmış bölge
AK Parti Gençlik Kolları üyesinden MP5'li paylaşım
AK Parti Gençlik Kolları üyesinden MP5'li paylaşım AK Parti Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Aybek, MP5 makineli tabanca ile çektirdiği fotoğrafı, "Vur de vuralım, öl de ölelim. Reis meydanlar boş değil, emrin yeter" notuyla sosyal medya hesabında paylaştı.
 Kılıçdaroğlu’na ADALET  desteği
Kılıçdaroğlu’na ADALET desteği CHP Akçakoca İlçe Başkanı Turan Güler ve parti üyelerinin de destek verdiği basın açıklaması yapıldı...
Saadet Partisi İlçe Divanı Yapıldı: Gündem Belediye...
Saadet Partisi İlçe Divanı Yapıldı: Gündem Belediye... Saadet Partisi Akçakoca Teşkilatı Mayıs ayı İlçe divan kurulu toplantısını gerçekleştirdi ardından katılımcılara iftar ikramında bulundu.
CHP Milletvekili  Enis Berberoğlu'na tutuklama kararı
CHP Milletvekili Enis Berberoğlu'na tutuklama kararı CHP Milletvekili Enis Berberoğlu hakkında MİT'e ait TIR'ların durdurulmasıyla ilgili görüntülere ilişkin davada tutuklama kararı çıktı. Berberoğlu'na 25 yıl hapis cezası verildi. Kararın ardından CHP olağanüstü toplanma kararı aldı.
MHP'de deprem! Katırcıoğlu görevden alındı
MHP'de deprem! Katırcıoğlu görevden alındı
CHP İlçe Başkanı Güler'den Basına İftar...
CHP İlçe Başkanı Güler'den Basına İftar... CHP İlçe Başkanı Turan Güler,basın mensupları ile iftar yemeğinde bir araya geldi.
15 Temmuz'un yıl dönümünde yeniden meydanlara
15 Temmuz'un yıl dönümünde yeniden meydanlara Türkiye, FET֒cü hainlerin kanlı darbe girişimini, 249 şehidinin ruhunu şad ederek ve yeniden meydanlarda demokrasi nöbetleri tutarak anacak
Sayfa : 2150 Sonuç bulundu.