Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top

Haberler

750 KİLOGRAM KAÇAK ET ELE GEÇİRİLDİ!
750 KİLOGRAM KAÇAK ET ELE GEÇİRİLDİ! Düzce Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ile Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin ortaklaşa yaptığı denetimde ticari amaçlı kaçak kesim yapan iki kişiye ait işyerinde yaklaşık 750 kilo kaçak et ile 120 kilo sakatat ele geçirildi. Zabıta ekipleri, et dışında bir şey bulunmayan işyerini mühürleyerek kapattı.
Kamuda mesai saatlerine ilişkin genelge Resmi Gazete'de
Kamuda mesai saatlerine ilişkin genelge Resmi Gazete'de
600 ÇİFTÇİNİN SU BORCU 10 YILA YAYILIYOR
600 ÇİFTÇİNİN SU BORCU 10 YILA YAYILIYOR Düzce ovasında sulu tarım yapan 600’e yakın çiftçiye su borcu nedeniyle açılan icra dosyası, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce Ovası Sulama Birliği Başkanı Ebubekir Uzgu ile birlikte Çilimli ilçesinde yapılan geniş katılımlı toplantıda, borcun yeniden yapılandırılması ve faizinin silinmesi konuları masaya yatırıldı.
BOZUK YOLLAR ESNAFLARI ÇİLEDEN ÇIKARDI
BOZUK YOLLAR ESNAFLARI ÇİLEDEN ÇIKARDI Düzce, D-655 karayolu Çavuşlar mevkiinde bozuk olan yollar için defalarca belediyeye başvuru yapan esnaflar, hiçbir çalışmanın yapılmaması nedeniyle çok zor durumda olduklarını belirtti.
 Ödemeyi Kaçıranlar İçin Son Şans
Ödemeyi Kaçıranlar İçin Son Şans
 İşsizlik resmen arttı
İşsizlik resmen arttı
Kafe ve restoranlar yeniden kapandı
Kafe ve restoranlar yeniden kapandı
 Denizin bir kısmı kahverengiye boyandı
Denizin bir kısmı kahverengiye boyandı
Emeklilerin bayram ikramiyeleri zamlı yatacak
Emeklilerin bayram ikramiyeleri zamlı yatacak 1000 TL olarak verilen emekli ikramiyelerinin bu yıl enflasyon oranında arttırıldığı açıklandı
İşte Ramazanda alınan kararlar
İşte Ramazanda alınan kararlar
Belgesi olmayan artık bu 40 mesleği yapamayacak
Belgesi olmayan artık bu 40 mesleği yapamayacak Mesleki Yeterlilik Kurumu, 40 meslek için daha yeterlilik belgesi şartı getirdi. Mesleki Yeterlilik Belgesi olmayanlar 10 Nisan 2022'den sonra çalışamayacak.
Erdoğan'dan depoda kalan patates ve soğanlar için talimat
Erdoğan'dan depoda kalan patates ve soğanlar için talimat Patates ve soğanda 'bir yıl bolluk bir yıl yokluk' tablosu tarımdaki politikasızlığı ortaya çıkarınca hükümet günlük önlemlere başladı. Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli'nin stok artışlarının önüne geçmek için patates ve kuru soğan alımı yapacaklarını duyurmasının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan da TMO'ya talimat geldi.
 Akçakoca’da Polis Haftası Kutlanıyor
Akçakoca’da Polis Haftası Kutlanıyor
İçişleri’nden 56 saatlik kısıtlama öncesi açıklama
İçişleri’nden 56 saatlik kısıtlama öncesi açıklama
BALIK SEZONUNUN SONU GELDİ FİYATLAR ARTTI
BALIK SEZONUNUN SONU GELDİ FİYATLAR ARTTI 1 Eylül'de av yasağının sona ermesinin ardından tezgâhta yerini alan balıklar esnafın yüzünü güldür. Sezonun sonun gelinmesinin ardından balık fiyatları arttı. Balık yasağı 15 Nisan da başlayacak.
ORMAN YOLU İHALESİ YAPILACAK
ORMAN YOLU İHALESİ YAPILACAK
Ramazan ayında tam kapanma sinyali! Milyonların gözü orada, bugün...
Ramazan ayında tam kapanma sinyali! Milyonların gözü orada, bugün... Koronavirüs Bilim Kurulu Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında Ramazan ayı öncesi bugün son kez toplanacak. Ramazan ayı için tam kapanma kararı alınacak mı?
İşten çıkarma kısıtlamasına yeni düzenleme
İşten çıkarma kısıtlamasına yeni düzenleme Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı çalışanların işten çıkarıldığında bildirim yapılması gerektiğini ve Kod-29 ile yapılan bildirimlerde değişikliğe gidildiğini duyurdu.
Dosyalar katlanarak artıyor! Ülkece icralık olduk
Dosyalar katlanarak artıyor! Ülkece icralık olduk Ekonomik kriz icra dosyalarının da çığ gibi büyümesine neden oldu. İcra dairelerindeki dosya sayısı 22 milyon 248 bin 239’a ulaştı. 1 Ocak-26 Mart günleri arasında icra ve iflas dairelerine 1 milyon 928 bin 390 yeni dosya daha eklendi. İşte mahkemelerdeki icra dosyalarının detayları...
Kısa çalışma ve işsizlik ödeneği bugün hesaplarda
Kısa çalışma ve işsizlik ödeneği bugün hesaplarda
Esnafa yeni destek müjdesi! İki ay için 3 bin lira alacaklar
Esnafa yeni destek müjdesi! İki ay için 3 bin lira alacaklar Koronavirüs pandemisi sürecinde birçok kesime önemli destekler verilmeye devam ediyor. İşçiye işverene ve hane halklarına sağlanan desteklerle birlikte esnafa da özel programlar açıklanıyor. Bu kapsamda esnafa yeni destek açıklandı. Aylık 1.500 TL verilecek.
103 amiralin Montrö bildirisi hakkında soruşturma
103 amiralin Montrö bildirisi hakkında soruşturma Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, ‘103 amiralden Montrö bildirisi’ başlığı altında yayınlanan bildiriyle ilgili re’sen soruşturma başlattı.
Doğadan toplanan mantarlara dikkat!
Doğadan toplanan mantarlara dikkat! Yoğun yağışlarla kırsal alanlarda üreyen mantar miktarı çoğaldı. Özellikle bahar aylarında sıklıkla görülen mantar zehirlenmelerine karşı uyarılarda bulunan Dr. Mahir Arslan, ormanlardan toplanan her mantarın yenilmeyeceğini belirterek toplanan mantarlara karşı dikkatli olunması gerektiğini söyledi
Düzce’de boşanma oranı düştü
Düzce’de boşanma oranı düştü Düzce’de 2020 yılında bir önceki yıllara göre boşanma oranı düşerken, pandemiye rağmen 2 bin 324 kişi hayatını birleştirmek için “Evet” dedi.
Sayfa : 5661 Sonuç bulundu.