Back To Top

Haberler

Esvet  Sarıoğlu,   Ramazan Bayramı Mesajı Yayımladı
Esvet Sarıoğlu, Ramazan Bayramı Mesajı Yayımladı Akçakocalı siyasetçi ve hayırsever işadamı Esvet Sarıoğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Akçakocalı İnşaatçılar tek çatı altında birleşiyor
Akçakocalı İnşaatçılar tek çatı altında birleşiyor Dün gece iftar sofrasında bir araya gelen Akçakocalı bir grup müteahhit dernek çatısı altında bir araya gelme kararı aldılar.
 MHP  İlçe Başkanı Özensel’den Kadir Gecesi Mesajı
MHP İlçe Başkanı Özensel’den Kadir Gecesi Mesajı
CHP Gençlik Kolları  Başkanı Güner Kadir Gecesi Mesajı yayınladı
CHP Gençlik Kolları Başkanı Güner Kadir Gecesi Mesajı yayınladı
Eyy insanoğlu! Sen nasıl bir travmanın ürünüsün?!..
Eyy insanoğlu! Sen nasıl bir travmanın ürünüsün?!..
Bir aydır enkaz kaldırılmayı bekliyor...
Bir aydır enkaz kaldırılmayı bekliyor...
Denizgez,Umre Ziyareti İçin Kutsal Topraklarda...
Denizgez,Umre Ziyareti İçin Kutsal Topraklarda...
Özkan Ünal'a Doğum Günü Sürprizi
Özkan Ünal'a Doğum Günü Sürprizi Yıllardır Akçakoca Belediyesi’ne hizmet veren Özkan Ünal’a mesai arkadaşlarından sürpriz yaş günü pastası…
Ramazan Bayramı ne zaman? Bayramda tatil kaç gün olacak?
Ramazan Bayramı ne zaman? Bayramda tatil kaç gün olacak? Ramazan Bayramı'nın yaklaşması ile 'Bayram tatili kaç gün olacak?' sorusu da merak ediliyor.
Akçakoca Kadınlar Pazarında Dağ Çileği Bereketi…
Akçakoca Kadınlar Pazarında Dağ Çileği Bereketi… Halk arasında Dağ Çileği olarak bilinen hoş kokulu Yaban Çileği mevsim şartlarının uygun olması nedeniyle geçmiş yıllara göre bol olduğu belirtildi.
TSO seçimleri için  MHP ağırlıklı muhalefet start verdi
TSO seçimleri için MHP ağırlıklı muhalefet start verdi Oğuzhan Sevinç ile Ali Çubukçu’nun başını çektiği TSO muhalefeti iftar yemeğinde bir araya geldi.
 Hemşin Muhtarı Ayhan Kibar’dan Katar'a destek
Hemşin Muhtarı Ayhan Kibar’dan Katar'a destek Bazı Arap ülkeleriyle diplomatik kriz yaşayan Katar'a bir destek de Hemşin Muhtarı Ayhan Kibar’dan geldi…
Yengeç bacağı yiyin
Yengeç bacağı yiyin Ramazan ayında iftar saatinde sofraları süsleyen balıkların arasında yer alan yengeç bacağı rağbet görüyor.
Her geçen gün tükenen meslek: Ayakkabı Tamiricliği
Her geçen gün tükenen meslek: Ayakkabı Tamiricliği Akçakoca ayakkabıclılar çarşısında yıllardan beri ekmek mücadelesi veren ayakkabı tamircileri, gelişen teknoloji ve piyasaya çıkan ucuz ve kalitesiz Çin malları karşısında ayakta durmakta zorlanıyor.
 Başkan Yemenici’ye Sosyal Medyadan Seslendi
Başkan Yemenici’ye Sosyal Medyadan Seslendi
 Paralı’da Asırlık Hemşin Geleneği
Paralı’da Asırlık Hemşin Geleneği Sakarya Hemşinliler Derneği’nin Karasu Paralı Köyünde gerçekleştirilen iftar yemeğinde yaklaşık 2 Bin kişi katıldı. İftar’a ilimiz haricinde çevre illerden de çok sayıda Hemşinli ve Hemşinli Dernekleri katıldı.
Kestaneler çiçek açana kadar arıları kekle besliyor
Kestaneler çiçek açana kadar arıları kekle besliyor Akçakoca’da Bal üreticileri, arılara kek veriyor.Kestane ağacı çiçek üretene kadar kek vereceklerini belirttiler.
Çayağızlı genç gelin kayınpederine karaciğerini verdi
Çayağızlı genç gelin kayınpederine karaciğerini verdi Gelininin karaciğerini verdiği, Ekrem Ateşli yeniden hayata döndü
 Gebekese köyüne Cenaze Yıkama Aracı
Gebekese köyüne Cenaze Yıkama Aracı Akçakoca Aktaş köyüne merhum Sancak Tandoğan adına Cenaze yıkama aracı hediye edildi…
Hem eğleniyor,hem kazanıyorlar
Hem eğleniyor,hem kazanıyorlar Akçakoca’da Ramazan akşamları her kesin kendine göre iftar saati sonrası özellikle çınar caddesinde hem yürüyüş hem de güzel vakit geçirmenin tadına varmaya çalışıyorlar.
Burhan Özdemir, MÜSİAD yönetimine girdi
Burhan Özdemir, MÜSİAD yönetimine girdi Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (MÜSİAD) yeni başkanı Abdurrahman Kaan oldu.Akçakocalı Burhan Özdemir yeni yönetimde yer aldı...
Engelliler sevindi
Engelliler sevindi Akçakoca Sakatlar Derneği tarafından engelli vatandaşlara tekerlekli sandalye dağıtımı gerçekleştirildi.
Muhtarlar Külliyeye iftar açmaya gitti
Muhtarlar Külliyeye iftar açmaya gitti Akçakoca’da 5 muhtar Külleyede düzenlenen iftar yemeğine katıldı.2 . kez Külliyeye giden Muhtarlar İftar yemeği öncesinde Cumhurbaşkanı Tayip Erdoğanı dinleyerek dualar edildi.
Tıpkısının aynısı...
Tıpkısının aynısı... Akçakoca Merkez camisinin mimarisi bazı bölgelerde yayılmaya başladığı görüldü.
Sayfa : 456 Sonuç bulundu.